Hakkımızda

Demiraslan Şirketler Grubu 1962 yılında Şerafettin DEMİRASLAN tarafından kurulmuş olup, daha sonra oğulları olan Cavit, Faruk, Fuat ve Mustafa kardeşlerin idaresinde devam etmiş günümüzde ise 3. Kuşağında gelmesiyle sektörde faaliyetlerine devam etmektedir. Kurulduğu yıllarda inşaat sektörüne genel müteahhitlik hizmetleri vermiştir.

1985 yılında ilk petrol ofislerini Dereçiftlik mahallesine, daha sonraları 1990 yılında Savaştepe yolu üzerine, 2000 yılında Savaştepe ilçe merkezine ve son olarakta2018 yılında Balıkesir merkez yeni izmir caddesine açarak Petrol Ofisi sayısını 4’e çıkarmıştır.

Bu yatırımlarla birlikte 2011 yılında Demiraslan Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nu hizmete açarak öğrenci yurtları sektörüne yeni, konforlu ve kaliteli bir soluk getirmiştir. 2016 yılında hayvancılık sektöründe büyükbaş besi çiftlikleri ve broiler tavuk çiftlikleri ile ilk yatırımını yapan, günümüze kadar yatırımlarınakapasite arttırarak devam eden Demiraslan Şirketler Grubu ; Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışı benimsemiştir. Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük; müşterilerimizin bizlere duydukları güveni doğuran temel özelliklerimizdendir.